AVENTURKA TEAMBUILDING KANARSKE OSTROVY
Organizujeme
EVENTY NA KANÁRSKYCH OSTROVOCH
Aventurka Events Canary Islands
aventurka events canary islands logo

Kanárske ostrovy so svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a teplým slnečným počasím, predstavujú ideálne miesto na organizáciu nezabudnuteľných eventov. S možnosťou výberu z rôznych ostrovov a širokou paletou atrakcií a aktivít, Kanárske ostrovy ponúkajú dokonalé prostredie pre podujatia akéhokoľvek druhu. Nech už plánujete svadbu, firemný teambuilding alebo jednoducho chcete osláviť špeciálnu udalosť, na Kanárskych ostrovoch nájdete ideálny scenár, ktorý zaručí nezabudnuteľný zážitok pre vás a vašich hostí. A my v Aventurke vám s tým radi pomôžeme!

AVENTURKA KANÁRSKE OSTROVY

ANIMÁTORI
ANIMÁTORI
Organizujete na Kanárskych ostrovoch detskú narodeninovú párty, oslavu Dňa detí, alebo akúkoľvek inú akciu, na ktorej chcete Vašim najmenším spraviť radosť, spestriť program a darovať zážitky, na ktoré nikdy nezabudnú? Tak potom sa obráťte na nás! Pripravíme, zabezpečíme a dohliadneme na pestrý ANIMAČNÝ PROGRAM. Naši Aventurka animátori sú vždy vyzbrojení skvelou náladou, kopou hier, súťaží, pasteliek a kreatívnych dielničiek, balónov – jednoducho, vždy sú vyzbrojení radosťou. Tak poďme na to!
ATRAKCIE
NAFUKOVACIE ATRAKCIE
Rozveseľte akékoľvek podujatie na Kanárskych ostrovoch! Naše nafukovacie hrady a atrakcie sú dokonalým doplnkom narodenín, rodinných osláv, firemných piknikov a svadieb. Vyrobené z prvotriednych materiálov ponúkajú svet zábavy a bezhraničnej radosti pre deti a mladých srdcom. Premeňte svoju udalosť na Kanárskych ostrovoch na nezabudnuteľné dobrodružstvo s Aventurkou.
aventurka events nafukovacie atrakcie
FOTOZÁBAVA
FOTOKÚTIK
Fotografia je príbeh, ktorý nedokážeme dať do slov. Je to nádherný obraz momentu, ktorý chceme mať vo svojej pamäti navždy. A o tom, že o takéto momenty nie je núdza na žiadnej svadbe, oslave, rodinnej akcii, či evente niet pochýb. Dajte svojim hosťom darček, ktorý nikdy nestratí svoju hodnotu. Umožnite im odniesť si z Vášho jedinečného dňa na Kanárskych ostrovoch spomienky zvečnené na papieri. Ponúkame:
- prenájom rôznych fotostien a ich výzdobu,
- zariadenie fotokútika,
- prenájom zariadení na okamžitú tlač fotografií,
- zábavné rekvizity,
- vyškolená obsluha,
- fotograf.
MIKULÁŠ
SVÄTÝ MIKULÁŠ
Mikuláš po prvýkrát v histórii zavíta na Kanárske ostrovy! Zažite čaro pravého Mikuláša priamo na Kanárskych ostrovoch. Sme nadšení, že môžeme túto cennú tradíciu priniesť deťom z krajín, ktorým je svätý Mikuláš drahý.
Chceli by ste, aby Mikuláš a jeho tím navštívili vaše deti priamo v pohodlí vášho domova na Kanárskych ostrovoch? Alebo chcete zorganizovať celú akciu pre rodinu a priateľov? A čo by ste povedali na pravé slovenské sladkosti a dobroty? S Aventurka Events je možné všetko.
mikuláš kanárske ostrovy
TEAMBUILDING
TEAMBUILDING
Posilnite tím vo vašej spoločnosti! Spoznajte svojich zamestnancov aj inak ako len v pracovnom prostredí. Zistite, akí sú konkurencieschopní. Overte si ich tímového ducha. A predovšetkým si s nimi užite deň plný zábavy na našich milovaných Kanárskych ostrovoch.
Vyskúšajte si spoločne surfovanie, prevezte sa po púšti na buginách, tancujte, bicyklujte, leňošte spoločne na pláži s čiernym pieskom alebo zažite plážový raj pripomínajúci film Modrá lagúna.
aventurka teambuilding v raji

KONTAKT

aventurka events canary islands logo

SLEDUJTE NÁS:

Total: