AVENTURKA events eventy
AVENTURKA EVENTY
POMÔŽEME VÁM ZORGANIZOVAŤ EVENT VAŠICH SNOV

Organizujete event akéhokoľvek typu a potrebujete pomôcť? Neviete, čo všetko treba v tomto prípade zabezpečiť? Chcete ponúknuť svojim hosťom originálne zážitky a vytvoriť spomienky, na ktoré nikdy nezabudnú? Alebo len jednoducho na samotnú organizáciu nemáte dostatok času? Ak ste na ktorúkoľvek z vyššie uvedených otázok odpovedali áno, sme tu pre Vás! Nech už organizujete teambuliding, detský event, dni obce, alebo čokoľvek iné, dajte nám len vedieť svoju predstavu. O ostatné sa postaráme my. Pretože nás baví akcia, kreativita a Vaša spokojnosť.

VYBERTE SI SVOJ ZÁŽITOK

* Ponúkame Vám teambuildingové balíčky, ktoré obsahujú exkluzívne know-how ANTHONYHO ROBBINSA.

aventurka teambuilding slovensko raft

TEAMBUILDING SLOVENSKO

Otužte tím vo svojej firme! Spoznajte svojich zamestnancov aj inak, než len v pracovnom prostredí. Zistite, akí sú súťaživí. Overte si ich tímového ducha. A najmä, užite si s nimi deň plný zábavy na našom krásnom Slovensku!

aventurka teambuilding v raji

TEAMBUILDING KANÁRE

A čo takto vziať Vašich zamestnancov na miesto s najlepšou klímou na svete? Vyskúšajte si surfovanie, prevezte sa púšťou na buginách, vylihujte spolu na pláži s čiernym pieskom, alebo okúste plážový raj pripomínajúci film Modrá lagúna.

aventurka teambuilding hawaii plaz

TEAMBUILDING HAWAII

Zažite a nezabudnete! Dobrodružstvo spojené s romantikou a exotikou sopečných Havajských ostrovov. Riešte tajomné úlohy, posilnite tímového ducha a staňte sa vďaka čaru Havaja tým najlepším šéfom pod slnkom!

aventurka event na mieru

EVENT NA MIERU

Nenašli ste čo hľadáte? Vyskladajte si event presne podľa Vašich predstáv! Program len na pár hodín, alebo na niekoľko dní? Detské aktivity, športové súťaže, fotokútik, tanečné hodiny? Alebo všetko naraz? Naši Aventuráci sú tu pre Vás!

A TAKTO TO MÔŽE VYZERAŤ

Total: