Aventurka events animatori fotobudka eventy
TEŠÍ NÁS,
SME AVENTURKA EVENTS!

Sme všade tam, kde je AKCIA a KREATIVITA! Sme tím mladých ľudí žijúcich zábavou a radosťou, ktorú rozdávame druhým. S viac než 15-ročnými skúsenosťami v eventovom prostredí sa dnes s nadšením púšťame do organizácie eventov a akcií menšieho i väčšieho rozsahu. Našimi poznávacími znakmi sú osobitný prístup a garancia spokojnosti. 

NAŠE HODNOTY

PROFESIONALITA

Spolupracujeme len so skúsenými animátormi, moderátormi, fotografmi a partnermi. Pretože nám záleží nám na kvalite služieb, ktoré Vám poskytneme, každého člena tímu starostlivo vyberáme.

PROAKTIVITA

Vždy ideme na 110% a žiadneho účastníka nenecháme sedieť na stoličke. Je pre nás dôležité, aby si z akcií, ktoré organizujeme odniesol 100%-tný zážitok každý jeden účastník – malý i veľký!

ORIGINALIITA

Vymýšľame originálne aktivity, hry i rekvizity. Množstvo nášho materiálu odoberáme od zahraničných dodávateľov, vďaka čomu s nami zažijete zábavu ako so žiadnou inou eventovou agentúrou na Slovensku.

A NAJMÄ…

VAŠA SPOKOJNOSŤ

Radosť v očiach všetkých zúčastnených je na konci dňa pre nás to najdôležitejšie. Preto naše služby radi prispôsobíme Vašim požiadavkám a potrebám. S Aventurkou totiž nič nie je nemožné!

aventurka events animatori team

SI SKÚSENÝ ANIMÁTOR A CHCEŠ SA PRIDAŤ DO TÍMU AVENTURÁKOV? DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ!

Napíš nám na: info@aventurka.sk

Pridaj sa do našej facebookovej skupiny:

Total: