AVENTURKA FOTOBUDKA
AVENTURKA FOTOKÚTIK
ZVEČNITE JEDINEČNÉ MOMENTY

Fotografia je príbeh, ktorý nedokážeme dať do slov. Je to nádherný obraz momentu, ktorý chceme mať vo svojej pamäti navždy. A o tom, že o takéto momenty nie je núdza na žiadnej svadbe, oslave, rodinnej akcii, či evente niet pochýb. Dajte svojim hosťom darček, ktorý nikdy nestratí svoju hodnotu. Umožnite im odniesť si z Vášho jedinečného dňa spomienky zvečnené na papieri.

OKAMŽITÁ TLAČ

V ponuke máme viacero typov moderných zariadení pre okamžitú tlač fotografií, ktorá trvá len niekoľko sekúnd. Väčšie, menšie, či dokonca v originálnych obaloch podľa Vašich predstáv. No najmä také, vďaka ktorým budete mať svoje spomienky v rukách v priebehu pár sekúnd.

KVALITNÉ FOTOGRAFIE

Naše fototlačiarne Vám ponúkajú vysokokvalitnú tlač fotografií vhodných napríklad aj do svadobných spomienkových fotokníh. Fotografie môžu byť vo veľkosti 10x15cm, na vyžiadanie však vieme zabezpečiť aj tlač fotografií s rozmerom 15x20cm.

VYŠKOLENÁ OBSLUHA

Že nie ste technický typ? Nevadí! Obsluha našich zariadení je jednoduchá a intuitívna. Pred tým, ako Vám tlačiareň odovzdáme, dostanete i rýchle zaškolenie do tlače. Ak mate i napriek tomu strach, radi Vám zabezpečíme obsluhu, ktorá sa o Váš fotokútik postará.

BEZKONKURENČNÁ CENA

Kto povedal, že cena fotokútika sa musí šplhať k sumám, z ktorých sa Vám bude točiť hlava? V našom prípade nemusí! Naše fototlačiarne Vám prenajmeme za prijateľné ceny prispôsobené Vašej akcii! Pre vytvorenie individuálnej ponuky nás prosím kontaktujte.

ORIGINÁLNE FOTOKÚTIKY

Vraj Vám fototlačiareň na Váš event nestačí? S Aventurkou žiadny problém! Radi pre Vás nachystáme foto stenu, zábavné rekvizity, textové bubliny podľa Vášho zadania, či dokonca zabezpečíme obsluhu fotokútika. A Vy sa už o nič nemusíte starať.

CENNÍK FOTOKÚTIKA

aventurka fotbudka fotokutik
BALÍČEK MAXI
  • 300 fotografií 10 x 15 cm alebo 200 fotografií 15 x 20 cm
310
Aventurka foto zabava fotokutik
BALÍČEK MIDI
  • 200 fotografií 10 x 15 cm alebo 100 fotografií 15 x 20 cm
220
Aventurka foto zabava fotokutik
BALÍČEK MINI
  • 100 fotografií 10 x 15 cm alebo 50 fotografií 15 x 20 cm
140

* Cena nezahŕňa dopravu na miesto a z miesta akcie. Uvedené ceny zahŕňajú len prenájom samotnej fototlačiarne. Vytvorenie fotkútika i jeho obsluhu Vám naceníme individuálne – neváhajte nás kontaktovať!

A TAKTO TO MÔŽE VYZERAŤ

VĎAKA NAŠIM FOTOSLUŽBÁM SA UŽ ZABAVILI:

wellness hotel kontakt logo
OC madaras logo
aventurka events partneri bk iskra svit
resort maladinovo logo
svet zdravia snv logo
aventurka events partneri regalik zdravia

… A MNOHO ĎALŠÍCH.

Total: